fbpx
728 x 90

Європейські виробники чорниці об’єднуються задля забезпечення цілорічних поставок на азіатські ринки

Європейські виробники чорниці об’єднуються задля забезпечення цілорічних поставок на азіатські ринки

Чудовий приклад кооперації для наслідування розрізненим українським виробникам чорниці

Виробники з Іспанії, Португалії, Хорватії та Польщі цьогоріч представили свою нову кооперацію на  Asia Fruit Logistica у Гонконгу. Члени кооперативу «European Blueberry Growers» співпрацюють разом, щоб забезпечити цілорічне постачання чорниці в Азію.

Таке рішення прийняли європейські виробники ягід, які входять до організації Frutas Naturales, що здійснює свою активність у регіоні Уельва в Іспанії, DEG BLUE з Хорватії та Польського ягідного кооперативу. Усі ферми в об’єднанні сертифіковані за GLOBALG.A.P. «Ми маємо багаторічну історію продажів чорниці в Азійському регіоні», — говорить Сержіо Санчес (Sergio Sanchez), директор з експортних продажів Frutas Naturales. «Наше співробітництво базується на найвищих стандартах, що забезпечує наших клієнтів поставками продукції максимальної якості».

«Польський сезон занадто короткий для азіатських клієнтів. Ось чому ми вирішили співпрацювати з виробниками з Іспанії, які розпочинають сезон збору в травні. Разом з нашими фермами з Хорватії та Польщі ми можемо запропонувати ягоди чорниці цілий рік», — говорить Домініка Козарєвська (Dominika Kozarzewska) з Польського ягідного кооперативу.

Загальна площа під ягодами кооперативу «European Blueberry Growers» становить понад 1400 га. «Шість найсучасніших пакувальних ліній дозволяють нам упаковувати ягоди  відповідно до найбільш прискіпливих запитів наших найвибагливіших клієнтів», — підкреслює Руї Сільва (Rui Silva), менеджер з розвитку бізнесу компанії Acegrow. «Ми вважаємо, що консолідація виробників є найкращою відповіддю на ті виклики, які наразі постають перед нами, зокрема зростаючу конкуренцію на ринку чорниці».

Для додаткової інформації:
Dominika Kozarzewska
Grupa Producentów Owoców “Polskie Jagody”
Tel: +48 602 354 586
Email: d.kozarzewska@polskiejagody.pl

Джерело: www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів