fbpx
728 x 90

Яблучний ринок Азії під прицілом італійського партнерства «Omnifresh»

Яблучний ринок Азії під прицілом італійського партнерства «Omnifresh»

Новий маркетинговий альянс, який представляє 20 % виробництва яблук в Італії, може розширитися на інші категорії продуктів у майбутньому

Після недавнього підписання у Мілані партнерської угоди три провідні італійські яблучні компанії: Асоціація кооперативів Val Venosta, Rivoira та RK Growers скористалися можливістю в Asia Fruit Logistica 2018 у Гонконгу, щоб представити новий комерційний альянс «Omnifresh». Партнерство спрямує зусилля на завоювання клієнтів у Гонконгу, Сінгапурі, Малайзії, Індонезії, Китаї, В’єтнамі, Тайвані, Таїланді, Кореї та Японії

Починаючи з цього сезону, спільне підприємство запропонує сортимент яблук свого комбінованого виробництва (понад 400 тис. тонн), зокрема ліцензійні сорти Амброзія (Ambrosia) і Канзі (Kanzi). Як стверджують засновники альянсу, цей діапазон, ймовірно, розширюватиметься та вдосконалюватиметься в найближчі роки. Водночас до асортименту можуть бути також додані інші продукти, зокрема ківі, ягоди, цитрусові та виноград.

«Компанія може вирощувати та доставляти сорти, які відповідають споживчому попиту в Азії, — коментує Кевін Ау Юн (Kevin Au Yeung), менеджер з ринків збуту «Омніфреш» (Omnifresh), який очолить діяльність Групи в Гонконгу. — Ринок попиту на якісні, солодкі яблука тут продовжує рости».

Паоло Карісімо (Paolo Carissimo), президент компанії РК Гроуерз (RK Growers), сказав, що створення альянсу дозволить партнерам більше спілкуватися з клієнтами одним голосом. «В основі «Омніфреш» — наше зобов’язання постачати на ринок Азії яблука, які відповідають смаковим вподобанням місцевих споживачів», — додав він.

Діапазон яблук групи компаній охоплює низку смакових профілів від солодкого до кислого, але в центрі проекту, наскільки це стосується Азії, —Амброзія —  клубний сорт, вирощений переважно в П’ємонті, що, вочевидь, викликає значний інтерес серед покупців яблук у азійському регіоні за його солодкий аромат.

Нині виробництво Амброзії в Італії становить близько 25 тис. тонн у поточному році, але, з огляду на те, що в майбутньому площі насаджень збільшуватимуться, очікується, що протягом наступних кількох років ця цифра зросте до 40-45 тис. тонн.

«Попит на Амброзію перевершує пропозицію», — пояснив Ау Юн.  — Сорт розглядають як заміну Фуджі (Fuji), оскільки плоди не окислюються так легко. Завдяки доступності на ринку з жовтня по травень, у нього також дещо довший маркетинговий сезон, ніж у Фуджі».

Іншими яблуками, як повідомляється, можуть стати близько 20 сортів, які нині випробовують виробники, пов’язані з Вал Веноста (Val Venosta), Рівойра (Rivoira) і РК Гроверз (RK Growers). Серед досліджуваних сортів Kissabel (тріо яблук з червоною м’якоттю), а також Crimson Snow (біла м’якоть, червона шкірка) та Yello (жовта шкірка).

«Ми плануємо щороку виводити на ринок новий солодкий сорт яблук протягом наступних десяти років», — заявив Ау Юн, разом з комерційним директором Вал Веноста Фабіо Занеско (Fabio Zanesco), який представив групу з 20 сортів, що наразі випробовуються.

Тим часом можливість додавання інших категорій фруктів до асортименту «Омніфреш» є надзвичайно реальною, як вважає менеджер по експорту РК Гроверз Джакомо Ночентіно (Giacomo Nocentino). «У майбутньому ми також можемо додати ківі, наприклад, наш жовтий сорт ківі Дорі (Dori), а також ягоди, цитрусові та сорти винограду Ара (Arra), — зазначив він.  –«Омніфреш» діятиме як парасолька для цих чудових продуктів».

Джерело: www.fruitnet.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів