fbpx
728 x 90

GLOBAL BERRY CONGRESS 2019 — провідна подія ягідного бізнесу!

GLOBAL BERRY CONGRESS 2019 — провідна подія ягідного бізнесу!

Унікальна можливість для українських виробників та переробників ягід заявити про себе на весь ягідний світ

Компанія FRUITNET – MARKET INTELLIGENCE LTD, співорганізатор популярної виставки Fruit Logistica, запрошує українські компанії-виробників, переробників та експортерів ягідної продукції взяти участь у провідній щорічній галузевій події міжнародного ягідного бізнесу — GLOBAL BERRY CONGRESS, яка відбудеться 25-27 березня 2019 року у місті Роттердам, Нідерланди.

GLOBAL BERRY CONGRESS 2019 — захід світового масштабу, який об’єднує цікавих та інформативних людей, щоб поділитися ідеями щодо того, в якому напрямі в подальшому розвиватиметься міжнародний ягідний бізнес.

Найкращі та найяскравіші представники міжнародного ягідного трейдингу з усіх куточків світу зберуться знову в 2019 році для того, щоб зустрітися, навчатися, налагоджувати контакти та створювати нові бізнес-можливості.

Отримайте відчуття смаку зі GLOBAL BERRY CONGRESS 2018 і відчуйте ягідну силу, продивившись відео-репортаж з попередньої події:

GLOBAL BERRY CONGRESS 2019 — це понад 470 учасників з майже 40 країн світу, понад 40 сесій і 40 цікавих спікерів та більше 30 спеціалізованих стендів.

Презентації з GLOBAL BERRY CONGRESS 2018 можна завантажити за цим посиланням: www.berrycongress.com/presentations/

Участь у виставці, яка відбуватиметься паралельно із конференцією, — це прекрасна можливість для розвитку рекламної компанії з просування власного бренду з чітко помітної позиції. Придбавши виставковий простір, ви гарантуєте, що ваша компанія виділиться з-посеред інших.

GLOBAL BERRY CONGRESS 2019 — динамічна платформа, яка дозволяє досягти власних бізнес-цілей в одному місці, зокрема співпраці з новими партнерами, налагодження бізнесових зв’язків з міжнародними лідерами галузі і демонстрації власних продуктів та послуг для аудиторії більше ніж 470 спеціалізованих делегатів.

Розпочавши свою роботу в Лондоні, GLOBAL BERRY CONGRESS знайшов свою домівку у Роттердамі, де протягом останніх чотирьох років флагманська подія провідного галузевого видання Fruitnet ставала набагато більшою, ніж просто конференція.

Вона стала унікальним місцем зустрічі, насиченою інноваціями, натхненнями, взаємодіями та джерелом експертних знань, із залученням найкращих та найяскравіших фахівців з усіх куточків міжнародної торгівлі ягодами.

Збільшіть брендову впізнаваність вашої продукції на власному стенді!

Експозиція на конференції GLOBAL BERRY CONGRESS 2019 — це прекрасна можливість для впізнаваності вашого бренду. Відвідувачі взаємодіють із продуктами та послугами вашої компанії, торкаючись, відчуваючи, чуючи та випробовуючи її з перших рук під час всієї події.

Площа виставки обмежена, тому обирайте найбільш прийнятний розмір виставкового місця вже зараз. Організатори надають такі варіанти розміру стендів: 5 м2, 6 м2, 10 м2 і 12 м2.

Українським компаніям пропонується організувати спільний стенд із залученням виробників та переробників різних категорій ягідної продукції. Вітається також окрема участь компаній. GLOBAL BERRY CONGRESS 2019 — нагода для налагодження важливих бізнес-контактів!

З умовами участі у GLOBAL BERRY CONGRESS 2019 можна ознайомитися на офіційному сайті заходу www.berrycongress.com/

Проект Profihort Media надає офіційну медійну підтримку конгресу, тому зацікавлені можуть звернутися до нас за допомогою щодо можливості участі у заході (media@profihort.com +380969071207), або ж безпосередньо до організаторів.

Долучайтеся до провідної галузевої ягідної події!

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів