fbpx
728 x 90

Стратегія розвитку картопляного бізнесу України

Відеозвіт із літньої зустрічі Клубу стратегічних партнерів плодоовочевого бізнесу (28.07.2018, с. Семиполки на Київщині)

Темою літньої навчальної зустрічі учасників Клубу стратегічних партнерів, ініційованого компанією «Сингента» у партнерстві з проектом USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), став пошук шляхів стабілізації українського ринку картоплі.

Представники торговельних мереж, оптових ринків, ресторанного бізнесу та інші учасники виробничо-збутового ланцюжка мали можливість на полі особисто ознайомитися з технологіями вирощування високих врожаїв бульб за міжнародними стандартами якості та безпечності продукції. На польовому демонстраційному майданчику товариства «Агріко Україна» було представлено 42 сучасні сорти крохмалистої, найрізноманітнішого забарвлення м’якоті (біле, кремове, жовте, червоне та фіолетове) та призначення (запікання, варіння, смаження, виготовлення чіпсів та фрі) картоплі.

Учасникам зустрічі важливо також було дізнатися та на власні очі побачити, як у передових господарствах організовано довготривале зберігання без втрати якості продукції. З цією метою було проведено навчально-ознайомчу екскурсію у сучасному сховищі для зберігання та фасування  картоплі.

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів