fbpx
728 x 90

Секрети прибуткового картоплярства від лідерів галузі

Відеозвіт з «Картопляної Майстерні», організованої компанією «Сингента» і ТОВ «Біотех ЛТД» (5.07.2018, с. Городище на Бориспільщині)

Участь у «Картопляній майстерні» дала можливість усім, хто цікавиться інноваціями у професійному картоплярстві, отримати актуальну інформацію щодо організації прибуткового виробництва.

Керівник «Біотех ЛТД» Анатолій Бикін розкрив секрети вирощування якісної, конкурентної за ціною картоплі. Він дуже простий, але потребує чималих зусиль — основні свої інновації у технології колектив спрямовує на те, щоб допомогти рослині подолати дефіцит вологи і температурний стрес вегетаційного періоду.

«Без поливу та використання сучасних препаратів захисту рослин виростити якісну картоплю для переробки неможливо», — впевнений представник «Чіпси Люкс» Володимир Корбеляк.

Менеджер з розвитку портфелю фунгіцидів у Східній Європі Олександр Бондар запевнив, що, використовуючи пестициди компанії «Сингента», українські виробники можуть вільно експортувати свою продукцію, оскільки вони працюють із зареєстрованими в Європі препаратами за правильними регламентами застосування.

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів