fbpx
728 x 90

First Kiss — перший яблучний поцілунок

First Kiss — перший яблучний поцілунок

Rave® та First Kiss® є ексклюзивними брендами для преміальних яблук, створених селекціонерами Університету Міннесоти

Під торговими марками Rave® та First Kiss® реалізовуватимуть плоди новоствореного сорту MN55. Як батьківські форми було використано відомий сорт селекції Університету Міннесоти — ‘Honeycrisp’ та форму AA44, створену в Університеті Арканзасу. Схрещування відбулося у 1997 р., коли селекціонери Девід Бедфорд і Джим Любі (David Bedford і Jim Luby) спробували створити яблуко, подібне до ‘Honeycrisp’. MN55 став 27 сортом яблук, створеним у межах селекційної програми університету. Яблука цього сорту достигають у другій половині серпня, на чотири тижні раніше, ніж батьківська форма ‘Honeycrisp’. Хрустка текстура м’якоті у них чудово поєднана з легким яблучним смаком.

Для забезпечення високих стандартів якості плодів, на які можуть вплинути клімат, умови господарювання та виробничі практики, First Kiss® та Rave® були представлені як ліцензовані бренди яблука. Комерційні виробники в Міннесоті мають отримати ліцензію через офіс з комерціалізації технологій Університету Міннесоти (University of Minnesota’s Office of Technology Commercialization), щоб вирощувати та продавати яблука First Kiss®. Виробники за межами штату Міннесота мають придбати ліцензію через Стемліт Гроверс (Stemlit Growers) у Вашингтоні.

Злегка терпкі та дуже ароматні

Плоди, що реалізуються під брендом Rave® / First Kiss®, — це надзвичайно хрусткі ранні яблука, що забезпечують відмінний термін зберігання. Зберігаються до п’яти місяців у звичайних умовах (34-37 °F). Яблука характеризуються злегка терпким смаком і мають чудовий аромат, який заохочує насолодитися кожним укусом. Він успадкував хрускіт Ханейкрісп (‘Honeycrisp’) та раннє дозрівання AA44, а це означає, що ви можете насолоджуватися цим смачним новим яблуком, починаючи з середини – кінця серпня — на самому початку яблучного сезону. Привабливий зовнішній вигляд фруктам надає покривне червоне забарвлення на 85–100% поверхні плоду.

Керована доступність

First Kiss® і Rave® — ліцензовані бренди яблука. Важливою перевагою ліцензованої марки є те, що виробники підтримуватимуть високі стандарти якості, пов’язані з оптимальним місцем вирощування, кліматом і виробничою практикою. Це допомагає забезпечити постійне виробництво високоякісних яблук First Kiss® / Rave®.

У 2014 році університет офіційно представив сорт MN55 і ліцензував його у Stemilt Growers у Вашингтоні. Яблука, вирощені за цією ліцензійною угодою, продаватимуть під маркою Rave®.

Виробники яблук у Міннесоті також отримали ліцензії від університету для вирощування сорту MN55. Ці яблука продаватимуть як First Kiss®.

Саджанці сорту не будуть доступні для присадибного садівництва, допоки не закінчиться термін дії патенту у 2034 р.

Джерело: mnhardy.umn.edu
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів