fbpx
728 x 90

Вирощування чорниці в опалювальних теплицях невигідне

Вирощування чорниці в опалювальних теплицях невигідне

Німецький виробник починає збирати чорницю з 15 травня у неопалювальних теплицях

«Протягом останніх декількох тижнів, особливо коли погода була добра, попит на свіжу чорницю був помітний у нашій компанії в Straelen (Німеччина)», — говорить Theo Douven (Тео Давен) з Rheinland Blaubeeren (Рейнланд Блауберен).

16_05_yag_2«Ми хотіли б почати збір ягід декількома тижнями раніше, але опалювати теплиці, щоб цього досягти, вважаємо не вигідним, і багато хто з наших клієнтів каже, що вони краще зачекають ягоди із неопалювальних теплиць. Так само, як і суниця та спаржа, чорниця також може давати додатковий прибуток у разі отримання раннього урожаю. Вирощуючи у неопалювальних теплицях, ми розпочали збір трохи раніше шляхом стійкої оптимізації. Зрештою, ми хочемо задовольнити побажання наших клієнтів. Це дає можливість забезпечувати ранньою продукцією місцеві фермерські магазини та ринки, а також отримувати сировину для переробки та виробництва варення, соків та джемів»,  — подовжує Тео.

«Наші клієнти надають перевагу свіжому аромату і більш тривалому терміну зберігання, але ми також помітили, що походження та оперативний  менеджмент є для них також важливими. Ми інформуємо наших покупців про нашу інтегровану процедуру виробництва і безпеку продуктів харчування та про аспекти здорового впливу ягід чорниці на організм людини. Ягоди, вирощені в неопалювальних теплицях, мають більш тривалий термін зберігання, і такий спосіб вирощування є більш екологічно чистим та менш ризиковим, аніж виробництво у відкритому ґрунті», — підсумовує Тео.

Для детальної інформації контактуйте:
Rheinland Blaubeeren
Am Kingshof 6, D-47638 Straelen, Germany
Fam. Beurskens (+49) 02834 9440577
Theo Douven  (+031) 06 53154459

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів