fbpx
728 x 90

Фермери в Німеччині і Тіролі б’ють на сполох через дефіцит робітників

Фермери в Німеччині і Тіролі б’ють на сполох через дефіцит робітників

Виробники не мають можливості найму достатньої кількості робітників

Зазвичай у травні сезон збору врожаю розпочинається по всій Німеччині та в сусідніх країнах. Насамперед фермери зайняті збором таких весняних продуктів, як спаржа та полуниця, які вирощують у великих кількостях на місцевих полях. Але фермери б’ють на сполох: їм не вистачає сезонних працівників з Польщі та інших країн Східної Європи. Наслідки катастрофічні: багато гектарів насаджень виключено із циклу виробництва.

В окрузі Brandenburg ситуація настільки погана, наскільки це можливо. Виробник спаржі Генріх Тіерман (Heinrich Thiermann) управляє майже 500 гектарами поблизу Потсдама (Potsdam).

Він пов’язує цьогорічний великий дефіцит сезонних працівників із економічним ростом в Польщі та Угорщині. «Ми скорочуємо площу спаржі під обробітком на 30%», — каже він. Це становитиме недовиробництво близько 800 000 кг бранденбурзької спаржі тільки з цього регіону.

Тіроль

У фермерів Тіролю дефіцит сезонних працівників  цього року також є великою проблемою. Незадовго до піку сезону, близько 90 фермерів забили на сполох. Не тільки не вистачає сезонних працівників із східних країн ЄС, але працівники й з інших країн, таких як Україна, також не приїздять. Як результат, за висновком Національної сільськогосподарської палати (the National Chamber of Agriculture), існуватиме брак продукції. Це стосується не тільки збирання врожаю на полях, а й її переробки. 90 тірольських виробників овочів та фруктів обробляють площу близько 1200 гектарів. На наступному тижні у Відні цю нагальну проблему знову обговорюватимуть.

Джерело: freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів