fbpx
728 x 90

“Ягідництво та кооперація”. 20 квітня 2018. Львів

“Ягідництво та кооперація”. 20 квітня 2018. Львів

2-й Міжнародний форум “Ягідництво та кооперація” це подія, що традиційно відбудеться 20 квітня 2018 року у Львові у рамках «AGROPORT WEST 2018»

“Головна задача маркетингу – так добре знати і розуміти клієнта, що товар або послуга будуть йому точно підходити та продавати себе самі”

– Пітер Друкер

2й Міжнародний форум “Ягідництво та кооперація” це подія, що традиційно відбудеться 20 квітня 2018 року у Львові в рамках «AGROPORT WEST 2018» за адресою вул. Любинська, 168 (̳Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького)

Фокусом форуму в 2018 році буде маркетинг ягідної продукції на внутрішньому за зовнішньому ринках. Форум складатиметься з 3х блоків:

• B2B (ринок бізнес-бізнес);

• В2С (ринок бізнес-кінцевий споживач);

• кооперація.

Кожен з блоків в якості кульмінації буде мати панельну дискусію з практиками не тільки з України, але і іноземними представниками.

Ми очікуємо більше 300 учасників – фермерів, переробників, трейдерів, кооперативів та інших учасників ринку. Спеціальна ціна на участь для фермерів дозволяє відвідати подію навіть дрібним виробникам. В якості відвідувачів, спікерів та учасників дискусій ми очікуємо представників щонайменше 6 країн.

Організатором події є Асоціація «Ягідництво України» (www.uaberries.com.ua). Співорганізатором – Громадська спілка «Інноваційне фермерство та кооперація(www.ifnc.com.ua).

Для учасників бойових дій участь безкоштовна.

Всі оновлення стосовно події відображаються на офіційній сторінці Форуму

http://berriescooperation.biz.ua

Контактный телефон : 067 487 37 49

programma (4)

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів