fbpx
728 x 90

Чорниця поза сезоном — більше можливостей для виробників ягід

Спеціальні гідропонні рішення для чорниці від Pelemix

Виробництво та споживання ягід чорниці високорослої за останні декілька років значно зросло. Теплиці та тунелі використовують для подовження періоду вегетації рослин та збору урожаю. Чорницю, зазвичай, вирощують у відкритому ґрунті. Ґрунт має бути добре дренованим та із хорошою водоутримувальною здатністю. Оптимізація виробництва чорниці потребує високого рівня контролю, збалансованого водно-повітряного складу ґрунту або поживного середовища, належного зрошення та підживлення. Все це може бути досягнуто за рахунок використання технології повного контролю ростових параметрів, кокосового субстрату зокрема

 Компанія Pelemix, світовий лідер з виробництва ростових субстратів на основі кокосових волокон та інших технологічних рішень для гідропоніки, розробила нове технологічне рішення для вирощування ягідних культур у спорудах закритого ґрунту, чорниці окрема.

YAg_19_04_2018_02

Pelemix — приватна Ізраїльська компанія, яка реалізовує свої продукти до 40 країн світу та має виробничі потужності у восьми країнах, зокрема в Шрі-Ланці, Індії і Таїланді, де заготовлюють кокосове волокно.

Pelemix — ідеальне рішення для виробництва чорниці — було розроблено власною R&D командою у взаємодії із фахівцями галузі та ключовими учасниками виробництва чорниці.

3B Multi-Drain OpenTop System — система для вирощування чорниці, створена шляхом поєднання ідеального обсягу спеціально сформованої суміші кокосових волокон та використання інноваційного контейнера Pelemix OpenTop.

Система 3B Multi-Drain OpenTop System допомагає виробникам заощаджувати час і працю. Контейнери легко розміщувати у теплицях, тунелях чи на відкритій площі, до них під’єднується краплинне зрошення і система готова для вирощування чорниці.

YAg_19_04_2018_03

Інноваційна система Pelemix надає багато переваг виробникам, зокрема:

— вища врожайність  порівняно із вирощуванням у відкритому ґрунті;

— можливість отримання раннього врожаю за рахунок раннього початку росту і утворення ягід у спорудах закритого ґрунту;

— висока якість ягід та їх щільність;

— більша кількість рослин на одиниці площі;

— енергоощадне рішення — легка установка;

— спеціальна поліетиленова сумка захищена від УФ-променів;

— значне зниження витрат на підготовку місця для вирощування;

— 3B OpenTop контейнер замінює дорожчі горщики та контейнери;

— швидке повернення інвестицій

Для отримання додаткової інформації контактуйте з Roy Peleg: roy.p@pelemix.com

Джерело: israelagri.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів