fbpx
728 x 90

Сеть супермаркетов «METRO»

Сеть супермаркетов «METRO»
Кожний торговельний центр пропонує безкоштовну парковку до 900 місць.

Торговельний центр METRO пропонує асортимент із 30 000 найменувань товарів для професійних покупців: представників роздрібної торгівлі, ресторанно-готельного бізнесу, сервісних компаній та офісів. Задоволення потреб покупців – основа діяльності компанії.

«МЕТРО Кеш енд Керрі Україна» – єдина торгова компанія в Україні, сертифікована за міжнародним стандартом безпеки харчових продуктів IFS.
Компанія METRO в роботі з продуктами харчування дотримується системи «Аналіз ризиків і критичні точки контролю» (HACCP – Hazard Analysis and Critical Control Points).
Система контролю безпечності харчових продуктів в METRO складається з трьох рівнів:
контроль на виробництві;
контроль при транспортуванні;
контроль в торговельному центрі.

Покупці METRO отримують додаткові вигоди від індивідуальних програм лояльності та послуг, таких як, наприклад, доставка.
Компанія пропонує «Програму підтримки та розвитку роздрібної торгівлі». В її рамках у всіх торговельних центрах компанії працюють спеціалісти, які надають безкоштовні консультації представникам роздрібної торгівлі та допомагають їм переобладнувати їх магазини.
Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» була першим оптовим оператором, який представив власні торгові марки (ВТМ) в Україні в 2003 р. Асортимент ВТМ компанії наразі нараховує понад 2000 продовольчих та непродовольчих товарів під 6 брендами. Для всієї ВТМ продукції METRO характерні висока якість та приваблива ціна.

Адрес: 02140 Украина, г. Киев, Проспект Петра Григоренко, 43
E-mail: contactcenter@metro.ua
Телефон: 044-492-1000
Факс: 044-492-1019
Сайт: www.metro.ua
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів